Přednáška PhDr. Jiřiny Prekopové v Jičíně

18.5.2011

Přednáška PhDr. Jiřiny Prekopové v JičíněVe středu 25. května 2011 vás zveme na setkání s PhDr. Jiřinou Prekopovou.

Nejdříve se uskuteční od 17 hod. autogramiáda knih v Knihkupectví U sv. Ignáce.

Od 18 hod. bude následovat v Porotním sále jičínského zámku na Valdštejnově náměstí přednáška na téma POZITIVNÍ RODIČOVSTVÍ.

PhDr. Jiřina Prekopová (*1929), vyrostla na Moravě, je dětská psycholožka, zabývá se vývojovými poruchami. Po Pražském jaru emigrovala z Československa, nejdříve pracovala v podřadných profesích. Po uznání diplomu a jazykové průpravě se vrátila ke svému původnímu povolání. Pracovala řadu let na dětské klinice ve Stuttgartu.
Přednáší a vede různé semináře. Cyklus letošních přednášek pro Českou republiku má téma: Aby láska v rodinách rozkvétala. Jednu z těchto přednášek budete moci navštívit v Jičíně, celý seminář bude v Brně od 14.5.2011.

Paní Prekopová napsala řadu odborných článků i knih, z nichž některé jsou přeloženy do mnoha jazyků a staly se bestsellery. Hlavní její terapeutickou cestou je pevné objetí a rodinné konstalace, které rozšiřuje po celém světě formou přednášek, seminářů a kurzů.

Mezi nejznámější její knihy, které vyšly u nás, jsou: Prvorozené dítě; Děti jsou jen hosté, kteří hledají cestu; Pevné objetí, Kdybyste věděli, jak vás miluji; I rodiče by měli dělat chyby, Když dítě nechce spát, Odhalte poklad u svého dítěte...
Za svým životem a cestami k terapeutickým metodám se ohlíží v knize Nese mě řeka lásky.

Setkání v Jičíně bude jistě svým způsobem výjimečné a neopakovatelné, jistě by si jej rodiče, pedagogové i lidé věnující se dětem a mládeži, neměli nechat ujít.

Těšíme se na vás.

 

Knihy Jiřiny Prekopové naleznete zde.

Sekce: Hradec Kralove   |   Tisk   |   Poslat článek známému